You don't have javascript enabled. Good luck with that.

معرفي برچسب "شناسا" در دوازدهمين نمايشگاه قطعات خودرو اصفهان

1395/02/20

سالانه تعداد بالایی از لوازم یدکی بی کیفیت از کانال های قانونی یا غیرقانونی وارد کشور می شود و به نام لوازم یدکی طرح اصلی یک برند معتبر به فروش می رسد.

رییس اتحادیه فروشندگان لوازم یدکی اتومبیل اصفهان با اشاره به حضور این اتحادیه در دوازدهمین نمایشگاه قطعات، مجموعه ها و صنایع وابسته خودرو از 21 تا 24 اردیبهشت، افزود: اتحادیه لوازم یدکی لیبل هولوگرام شناسا را در این نمایشگاه به مردم معرفی خواهد کرد.  

به گزارش واحد رسانه شرکت نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان، اسماعیل معصومی اظهار کرد: شرکت مبتکران توسعه و تجارت فیدار که بسیاری از فروشندگان لوازم یدکی خودرو در سطح کشور به ویژه فروشندگان شهر اصفهان در آن عضویت و سرمایه گذاری دارند، برند شناسا را برای معرفی لوازم و قطعات یدکی خودرو با کیفیت ایجاد کرده است.

وی با بیان اینکه سالانه تعداد بالایی از لوازم یدکی بی کیفیت از کانال های قانونی یا غیرقانونی وارد کشور می شود و به نام لوازم یدکی طرح اصلی یک برند معتبر به فروش می رسد، گفت: آن دسته از محصولاتی که واجد شرایط کیفی مورد نظر باشند، پس از بررسی های لازم و با برچسب هولوگرام‌های شناسا روانه بازار می شوند.

وی خاطرنشان کرد: در این طرح برای اطمینان بیشتر و بالا بردن سطح امنیت استاندارد هر قطعه، دو عدد لیبل هولوگرام برای نصب بر روی در اول و در دوم طراحی شده که با نظارت شرکت مبتکران توسعه و تجارت فیدار روی محصولات نصب می شود.

وی تصریح کرد: کاربرد برخی قطعات خودرو مانند لوازم پمپ ترمز یا لوازم موتوری بسیار مهم است و در صورت تقلبی بودن، ایمنی و جان سرنشین خودرو را تهدید می کند، بنابراین درج نشان اصالت و توجه خریداران به وجود و صحت این نشان، بر روی این قطعات بسیار ضروری است.

وی با تأکید بر اینکه اتحادیه فروشندگان لوازم یدکی اتومبیل اصفهان در کنار شرکت فیدار در مدت برگزاری دوازدهمین نمایشگاه قطعات خودرو اصفهان تمام تلاش خود را برای شناساندن هرچه بیشتر این هولوگرام انجام خواهد داد، گفت: بازار فروش لوازم یدکی خودرو در کشور مانند بسیاری از بخش ها در رکود فرو رفته و در دو سال اخیر با بیش از 50 درصد کاهش تقاضا روبرو بوده است.

معصومی اضافه کرد: هم اکنون بیش از 30 درصد لوازم یدکی خودرو در داخل کشور تولید می شود و دانش فنی ایران در این زمینه قابل قبول است اما برای رونق تولید به سیاست های حمایتی دولت چه به صورت افزایش تسهیلات بانکی و چه با کاهش سخت گیری های مالیاتی نیاز است.

وی تأکید کرد: تولیدکنندگان لوازم یدکی خودرو ایرانی هم اکنون در نمایشگاه های اتومکانیک دبی و آلمان حضور دارند و توانایی های خود را عرضه می کنند.